Spektakl: „Kajtuś Czarodziej” w Imparcie [ZAKOŃCZONY]

Kajtuś to najbardziej niespokojny chłopiec na świecie. Nie zgadza się na życie w Biednym Mieście, w którym na dobre zadomowiła się mgła, nuda i szarość. Jesteście ciekawi, co będzie dalej? Oddamy 2 zestawy biletów rodzinnych na sobotę, 21 kwietnia, do Impartu.


Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Nie królem, nie lotnikiem i nie detektywem, tylko właśnie czarodziejem! Pewnego dnia niespokojny chłopiec odkrywa w sobie magiczną moc. Jak wykorzysta daną mu szansę?

Kajtuś czarodziej

Kajtuś czarodziej

Dla dzieci
Termin od 21 kwietnia 2018 do 21 kwietnia 2018

Miejsce Impart

Zobacz


Przedstawienie prezentowane jest w konwencji teatru lalek, a aktorzy nie kryją się z tym, że wyczarowując bajkę, wcielają się w poszczególne postaci. Lalki, wykonane w konwencji Muppetów, są głównymi bohaterami tej historii. Aktorzy wraz z dziećmi wyczarowują magiczny świat baśni.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Według jakiej powieści powstał speketkl?

Odpowiedź wpisujemy w formularz konkursowy poniżej, podajemy imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Wygrywa 7 i 15 osoba która prawidłowo odpowie na pytanie.

Konkurs trwa do wtorku, 17 kwietnia, do godz. 13.00. Zwycięzców poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.

Zgłoś uwagę