Spektakl En avant, marche! [ZAKŃCZONY]

Spektakl En avant, marche! rozpocznie 9 Festiwal Dialog. Oddamy 10 podwójnych zaproszeń na spektakl w sobotę, 14 października, do Teatru Polskiego. Początek o godz. 20.00


W En avant, marche! Alain Platel, Frank Van Laecke i Steven Prengels sięgają do tradycji grup muzycznych, które przez dziesięciolecia były 
ważną częścią lokalnego życia społecznego i kulturalnego. Zespół muzyczny, klub muzyczny, orkiestra dęta stają się tutaj symbolem wspólnoty, poprzez którą opowiedzieć można uniwersalną historię  ludzkiego życia. W En avant, marche! widzimy, jak członkowie małych  społeczności, pomimo konfliktów, osobistych ambicji, relacji miłosnych,  różnic pokoleniowych i światopoglądowych, starają się za wszelką cenę  być razem i wspólnie iść naprzód.

Więcej 

Jak grać?

Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Z jakiego kraju przyjeżdza do Wroclawia teatr ze spektaklem En avant, marche!

Odpowiedż należy wpisać w formularz kontaktowym poniżej i wysłać zgłoszenie, podając imię, nazwisko, e-mail oraz telefon.

Wygrywa 5, 7, 10, 15, 20, 23, 25, 30, 33, i 35 osoba, która poprawnie odpowie na pytanie. Konkurs trwa do piątku, 13 października, do godz. 13.00. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie i mailowo jak odebrać zaproszenia.

Zgłoś uwagę