W upalny weekend wybierz się do Aquaparku

Nadchodzący weekend ma przynieść temperaturę powyżej 30 °C! Taki upał najlepiej spędzić nad wodą. W  sercu miasta można tu poczuć prawdziwie wakacyjną atmosferę. Wrocławski Aquapark – to nie tylko baseny, zjeżdżalnie i inne wodne atrakcje.


Na rozległych terenach zielonych na wrocławian i turystów czeka ponad 200 leżaków, na których można opalać się lub po prostu poleniuchować.
 - A dla osób spragnionych rozrywki – jak w każdy weekend – przygotowaliśmy coś specjalnego – zapowiada Anna Hejno z parku wodnego.
 
W sobotę, 4 lipca od godz. 11.00 do 16.00 będzie trwał DZIEŃ FOOTBALL'U AMERYKAŃSKIEGO (Panthers Wrocław). Będzie okazja poczuć się jak prawdziwy footballista! Na terenach zewnętrznych Basenów Rekreacyjnych zaplanowano miejsce do gry i na warsztaty taneczne. Odbędzie się także sztafeta z atrakcyjnymi nagrodami.


  
Także w sobotę od godziny 10.00 do 18.00 zaplanowano GIGANTYCZNE PIŁKARZYKI, czyli niesamowitą grę w wielkim formacie dla prawdziwych fanów trambambuli.  - Zapraszamy wszystkich śmiałków do gry na ogromnym, dmuchanym boisku, na którym zawodnicy przypinają się do siebie za pomocą poprzeczek, w znacznym stopniu ograniczających możliwość ruchu – dodaje Anna Hejno.
Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych. 

Zgłoś uwagę