Sparing Betardu Sparty Wrocław

Żużlowcy Betardu Sparty Wrocław od środy znajdują się w Anglii, gdzie przygotowują się do piątkowego sparingu z drużyną King's Lynn Stars w ramach corocznego cyklu International Pre-Season Speedway Cup. Będzie to pierwsze treningowe starcie Spartan przed nowym sezonem PGE Ekstraligi.


Mecz z ekipą Gwiazd zaplanowany jest na godz. 20.45 (otwarcie bram stadionu o godz. 19.00) polskiego czasu. Menedżer Piotr Baron do Wielkiej Brytanii zabrał ośmiu zawodników - na torze w King's Lynn zaprezentują się: Tai Woffinden, Nick Morris, Szymon Woźniak, Tomasz Jędrzejak, Maciej Janowski, Maksym Drabik, Damian Dróżdż i Adrian Gała. Zabraknie Vaclava Milika, który poobijał się podczas sesji treningowej w Gorican i przechodzi właśnie pełną rehabilitację kontuzjowanego łokcia. Jeszcze wczoraj Spartanie wyjechali na tor, na dzisiaj (być może również w piątek) przewidziane są kolejne jazdy.

Rywale przystąpią do spotkania ze Spartanami w najmocniejszym składzie - przeciwko nam pojadą m.in. Jason Doyle, Niels Kristian Iversen, Scott Nicholls i Robert Lambert. 

Powrót zespołu do Wrocławia zaplanowany jest na sobotę. Maszyny wrócą do Polski nieco później, bo dopiero w niedzielę.

Zgłoś uwagę