SMT Software gazelą biznesu

Wrocławska firma świetnie radzi sobie na rynku IT


W tegorocznej edycji rankingu „Gazele Biznesu” należąca do SMT SA - spółka SMT Software - znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. O znalezieniu się w zestawieniu decydował procentowy wzrost przychodów w latach 2010 - 2012. W badanym okresie SMT Software zanotowała 270% wzrost przychodów.

„Kolejny raz SMT Software znalazła się w gronie spółek najszybciej zwiększających swoją wartość. To ogromna satysfakcja i motywacja, by nie zwalniać tempa.” – powiedział Konrad Pankiewicz, prezes SMT SA.

SMT Software jest producentem oprogramowania biznesowego, świadczy również usługi outsourcingu kadr IT. Firma działa na rynku od 2002 roku, a jej zespół składa się obecnie z ponad 570 specjalistów IT pracujących w 7 oddziałach w Polsce, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz Francji - obsługując ponad 1000 klientów biznesowych. Spółka oferuje również własne produkty oparte o innowacyjne technologie m.in. SATIS - system do monitoringu pojazdów oraz zarządzania parkiem samochodowym, iAlbatros - system rezerwacji hotelowych dla klienta biznesowego, oraz MobiCare- zaawansowany system TELEopieki.

Ranking „Gazele Biznesu 2013” to już czternasta edycja rankingu opracowanego przez redakcję Pulsu Biznesu, przy współpracy z Coface Poland.

Zgłoś uwagę