Ślęza zero waste. Klub zachęca do dbania o środowisko

Ślęza Wrocław wkrótce przeprowadzi się do nowego domu - Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław Kłokoczyce. Trwają ostatnie etapy budowy, na Psim Polu, a klub zachęca do wspólnego dbania o środowisko i chce nadać drugie życie niepotrzebnym meblom.

  • fot. Ślęza Wrocław

    fot. Ślęza Wrocław


– Niedługo rozpoczniemy wykańczanie wnętrz i w związku z tym mamy do Państwa apel i uprzejmą prośbę. Jeżeli pracują Państwo w firmie, która, podobnie jak my, niedługo będzie się przeprowadzać bądź też planuje wymianę mebli lub sprzętu elektronicznego – gorąco prosimy o kontakt – czytamy w komunikacie klubu.

Nowe życie mebli i sprzętu

Jak podkreślają przedstawiciele klubu, Ślęza na każdym kroku stara się dbać o środowisku i działać w duchu idei zero waste. Teraz każdy, kto ma niepotrzebny sprzęt lub meble, może je przekazać wrocławskiemu klubowi. Co może się przydać? Najprościej odpowiedzieć: wszystko. Biurka, krzesła, stoły, szafy, tablice, sofy, fotele – wszystkie te meble zamiast trafić na śmietnik, mogą otrzymać na Kłokoczycach nowe życie.

– Dlatego też ponawiamy nasz apel: jeśli wiedzą Państwo o firmie, która będzie pozbywać się swojego sprzętu – prosimy bardzo, skontaktujcie się z nami, a my zadbamy o resztę. Razem możemy zadbać o środowisko – zachęca Ślęza. Z klubem można kontaktować się drogą mailową.

Balon opuszczony

Ozdoba Centrum Piłkarskiego Kłokoczyce, czyli balon przykrywający pełnowymiarowe boisko piłkarskie. Od minionego piątku balon został opuszczony, a decyzja ta podyktowana jest względami finansowymi. Utrzymanie obiekty nie należy do najtańszych, a obecnie nikt nie może tam trenować. Gdy tylko Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław Kłokoczyce wznowi działalność, balon znów zostanie napompowany i uruchomiony.Zgłoś uwagę