Ślęza zaprasza futbolistki!

Wielka szansa dla wszystkich dziewczyn, które kochają piłkę nożną. Ślęża Wrocław organizuje nabór do dziewczęcej drużyny.

  • materiały organizatora


Aktualnie w kobiecym sporcie pierwszy wrocławski klub sportowy, czyli Ślęza posiada drużynę koszykówki. Dodajmy, że zespół ten z roku na rok jest coraz mocniejszy i po utrzymaniu się w ekstraklasie w ubiegłym sezonie, teraz zbudowano ekipę, którą stać nawet na awans do czołowej czwórki. Ale prężnie działający ostatnio, chociaż bezdomny (nie ma stadionu ani hali) klub nie zamierza ograniczać się tylko do tej jednej dyscypliny uprawianej przez kobiety. Od początku września rozpocznie działalność piłkarska sekcja dziewcząt. Ślęza  zaprasza na treningi wszystkie dziewczęta, niezależnie od wieku. - Zapraszamy wszystkie dziewczęta które lubią ruch i współzawodnictwo, dla których piłka nożna może być wielką przygodą i pasją. Tworząc sekcję dziewcząt Ślęza chce zagospodarować potencjał, jaki drzemie w kobiecej piłce nożnej, która na całym świecie przeżywa ogromny rozwój. Zapraszamy do uprawiania tej dyscypliny sportu - mówi koordynator piłkarskiej sekcji kobiet Marcin Herc.

Zajęcia odbywać się będą na obiektach sportowych przy Alei Niepodległości 6 na wrocławskim Zakrzowie i prowadzone będą przez doświadczonych szkoleniowców. Wszelkich informacji dotyczących treningów udziela Marcin Herc pod numerem telefonu 602 207 406 i 602 207 406 oraz drogą mailową: m.herc@slezawroclaw.pl.

Zgłoś uwagę