Śląsk Wrocław zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok

Już w piątek, 19 lutego zawodnicy Śląska zmierzą się z zawodnikami Jagielloni Białystok. Początek spotkania o godzinie 18.00. Wrocławianie wybiegną na boisko w osłabionym składzie.

  • Jakub Wrąbel prawdopodobnie nie pojedzie do Białegostoku. Doznał kontuzji stawu skokowego


Za 4 żółte kartki będą pauzować: Tom Hateley i Dudu Paraiba. Nadal zawieszony jest Adam Kokoszka. W składzie nie będzie także rezerwowego bramkarza Śląska – Jakuba Wrąbla. Piłkarz na wtorkowym treningu doznał urazu stawu skokowego.

Zawodnik nie ma złamań. W środę po dodatkowych badaniach będzie wiadomo jak długo potrwa rehabilitacja piłkarza WKS-u. – Pech. Rzuciłem się, noga została mi na ziemi i uszkodziłem staw skokowy – powiedział bramkarz.

Do Białegostoku wrocławski zespół rusza w czwartek. Jeśli Jakub nie będzie gotowy do gry, w kadrze pierwszego zespołu znajdzie się Mateusz Abramowicz. Pozostali zaowdnicy pełni są chęci do walki.

- W Białymstoku zawsze nam się dobrze grało. Strzeliłem tam nawet gola, w ogóle padało dużo bramek. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo. Bardzo chcemy wygrać. Minimum to jeden punkt, ale oby ta długa podróż przyniosła nam komplet punktów. Wygrana z Wisłą dodała nam pewności siebie i z Jagiellonią powalczymy o zwycięstwo - powiedział podczas przedmeczowej konferencji Robert Pich.

 
Zgłoś uwagę