Śląsk Wrocław wspomógł potrzebujących

Trwa walka z pandemią koronawirusa. Piłkarski Śląsk Wrocław postanowił wesprzeć potrzebujących i przekazał Fundacji Weź Pomóż 700 litrów wody mineralnej.

  • fot. Śląsk Wrocław

    fot. Śląsk Wrocław


Wezpomoz.pl to fundacja działająca we Wrocławiu, a w czasie epidemii pomaga blisko 300 seniorom, osobom schorowanym i pozostającym w kwarantannie. Klub chcąc wesprzeć ich wspaniałe zaangażowanie, przekazał około 700 litrów wody mineralnej, z której korzysta pierwsza drużyna Śląska. W obecnej sytuacji treningi nie mogą się odbywać, ale woda nie pójdzie na zmarnowanie, bo otrzymają je osoby najbardziej potrzebujące, które muszą ograniczać każde wyjście z domu.

Więcej o fundacji pisaliśmy TUTAJ.

Potrzeby fundacji są oczywiście dużo większe, dlatego warto pomóc – potrzebna jest żywność z długim terminem przydatności do spożycia, środki dezynfekujące, czy maseczki ochronne. Aby przekazać dary, wystarczy zadzwonić pod numer 508 101 016 lub napisać pod adres kontaktwezpomoz@gmail.com. Wolontariusze współpracujący z Fundacją przyjadą po datki i przekażą je tym osobom, które najbardziej ich potrzebują.Zgłoś uwagę