Śląsk Wrocław rekrutuje do kobiecej drużyny U-15

Trwa nabór do kobiecej drużyny U-15 wrocławskiego Śląska. Już w piątek, 21 stycznia, o godz. 17:30 na boisku hotelu GEM przy ul. Mianowskiego 2B odbędzie się trening dla zainteresowanych piłkarek.


Piłka nożna kobiet rozwija się w błyskawicznym tempie. Systematycznie rośnie liczba klubów, które chcą szkolić przyszłe zawodniczki. Do takowych należy między innymi Śląsk Wrocław. Tutejsza sekcja kobieca istnieje już od maja 2020 roku, a w międzyczasie w strukturach klubu pojawiły się również drużyny młodzieżowe. Obecnie trwa nabór do drużyny U-15, czyli dla roczników 2007-2009.

Jak grać, to z najlepszymi

W listopadzie młode piłkarki awansowały do Centralnej Ligi Juniorek, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Nie oznacza to jednak, że kadra zespołu została już zamknięta. Wręcz przeciwnie – Śląsk ogłosił nabór dziewczyn urodzonych w latach 2007-2009.

Trening, podczas którego kandydatki będą mogły zaprezentować swoje umiejętności, odbędzie się 21 stycznia o godz. 17:30 na boisku hotelu GEM przy ul. Mianowskiego 2B.
Zgłoszenia do kobiecej drużyny U-15 Śląska można dokonać kontaktując się z trenerką zespołu Patrycją Falborską:

  • pod adresem pfalborska@slaskwroclaw.pl
  • pod numerem telefonu 690 990 834


Zgłoś uwagę