Skycash wraca do Wrocławia

Znowu kupimy bilety komunikacji miejskiej we Wrocławiu za pomocą aplikacji Skycash. System wraca do Wrocławia. 


– Wracamy do Wrocławia! Długo na to czekaliśmy, ale dziś możemy cieszyć się razem z Tobą. Podróżuj komunikacją miejską i kupuj bilety w aplikacji – ogłosili twórcy aplikacji Skycash.

W SkyCash zawsze kupisz bilet jako pierwszy. Bez kolejki i bez czekania, o dowolnej porze dnia. Czekają na Ciebie bilety czasowe, jednorazowe i okresowe (od 30- do 90-dniowego). Zapłacisz za nie w kilka sekund dzięki błyskawicznej obsłudze kart płatniczych dostępnej w Masterpass, lub dzięki płatności Rachunkiem SkyCash.

Największa w Polsce usługa 

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w blisko 40 polskich miastach. Aplikacja umożliwia także kupowanie biletów kolejowych wielu polskich przewoźników, w tym PKP Intercity i Przewozów Regionalnych, jak również zakup biletów do kina, wypłacanie gotówki z bankomatów bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatności za domowe rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych.Zgłoś uwagę