Škoda Bike Challenge w lipcu we Wrocławskim Wyzwaniu: MOBILNOŚĆ!

Najdalej zajedziesz na rowerze – tak wynika ze statystyk Uczestników Wrocławskiego Wyzwania: MOBILNOŚĆ, które od początku kwietnia trwa we Wrocławiu. Specjalnie dla tych, którzy uważają, że rower i miasto to doskonałe połączenie przygotowaliśmy wyjątkowe nagrody w ramach BetterPoints!

  •  ŠKODA Wrocław Bike Challenge

    ŠKODA Wrocław Bike Challenge we Wrocławskim Wyzwaniu: MOBILNOŚĆ


Jazda rowerem to aktywność najczęściej wybierana podczas Wrocławskiego Wyzwania: MOBILNOŚĆ. W aplikacji BetterPoints to właśnie ją wybrano już ponad 25 tysięcy razy i przyniosła ona Użytkownikom w sumie już blisko 5 milionów punktów.

Przypomnijmy, we Wrocławskim Wyzwaniu: MOBILNOŚĆ nagradzane są ekologiczne wybory transportowe. Za każdym razem, gdy zamienimy samochód na rower, komunikację publiczną lub spacer, zdobywamy punkty, których odpowiednia ilość umożliwia nam zdobycie atrakcyjnych nagród.

Specjalne nagrody od Škoda Wrocław Bike Challenge

Latem na ulicach Wrocławia pojawi się kilka tysięcy rowerzystów, którzy pojadą w wyjątkowym wyścigu – ŠKODA Wrocław Bike Challenge. W zawodach może wziąć udział każdy, zarówno zawodowi kolarze, wysportowani amatorzy, rekreacyjni rowerzyści, a nawet najmłodsi fani rowerowej jazdy. To wyścig dla każdego miłośnika dwóch kółek. Do dyspozycji będą 4 trasy: 120 km dla najbardziej wytrwałych kolarzy, 40 km dla wysportowanych amatorów, 14 km dla rodzin i rekreacyjnych cyklistów oraz 5 km rowerowej przygody dla najmłodszych. 

Wspólnie z organizatorami ŠKODA Wrocław Bike Challenge przygotowaliśmy dla Uczestników Wrocławskiego Wyzwania: MOBILNOŚĆ specjalne nagrody: pakiety startowe na każdą z wymienionych tras!

Przez cały lipiec, dokonując ekologicznych wyborów transportowych, będziecie mieli szanse zdobyć pakiety startowe umożliwiające Wam wzięcie udziału w ŠKODA Wrocław Bike Challenge! Raz w tygodniu będziemy udostępniać w aplikacji BetterPoints pakiety startowe, które będziecie mogli wymienić za zebrane w programie BetterPoints punkty. W każdym tygodniu mamy dla Was po cztery pakiety  z każdej trasy.

Pierwszych pakietów wypatrujcie w aplikacji BetterPoints od 4 lipca! Szczegóły ŠKODA Wrocław Bike Challenge znajdziecie poniżej:

Škoda Wrocław Bike Challenge

Škoda Wrocław Bike Challenge

Wydarzenia sportowe / W plenerze / Dla seniorów / Dla dzieci / Dla rodziców
Termin 14 sierpnia 2016 08:00

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę