Skąd pieniądze na start biznesu?

O tym skąd pozyskać pieniądze na rozwój działalności firm, które dopiero zaistniały na rynku, przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się od ekspertów podczas konferencji pod hasłem „Unijne pieniądze na start”. Odbędzie się ona we wtorek, 23 września, w Zachodniej Izbie Gospodarczej we Wrocławiu.


-Podzielimy się z przedsiębiorcami informacjami na temat możliwości pozyskania finansowania w postaci pożyczek unijnych – mówi Robert Jagła, prezes zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, organizatora szkoleń. - Informacje te są szczególnie cenne dla firm, które niedawno rozpoczęły swoją działalność i poszukują środków na realizację przedsięwzięć biznesowych. Skupimy się na inicjatywie JEREMIE jako szansie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Dokładnie wyjaśnimy zatem kto i na jaki cel może uzyskać wsparcie dla prowadzonej działalności gospodarczej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego w nowym rozdaniu.

W trakcie spotkania eksperci zaprezentują również możliwości wykorzystywania nowoczesnych technologii mobilnych w działalności biznesowej, pokażą jak czerpać korzyści z mediów społecznościowych, a także udzielą praktycznych wskazówek dotyczących barier prawnych w rozwoju przedsiębiorczości.

- Coraz istotniejszym czynnikiem zwiększenia innowacyjności przedsiębiorstw będzie intensywne wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, w tym mediów społecznościowych – uważa Marcin Kowalski, prezes zarządu Human Partner - Rynek pracy będzie wymagał kwalifikacji w obszarze nowych technologii coraz częściej i powszechniej.

Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli również porozmawiać z prawnikami o istotnych dla nich sprawach..

Aby zgłosić się do udziału w konferencji, trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie www.frw.pl i przesłać go w formie elektronicznej na adres: promocja@frw.pl lub faksem na nr 74 66-44-822.

Katarzyna KunkaZgłoś uwagę