Singing Europe 2016. Propozycja dla wolontariuszy

Przez cały czerwiec można się zgłosić jako wolontariusz do dużego projektu muzycznego Singing Europe, który potrwa od 18 do 24 lipca. Wolontariusz powinien sobie zarezerwować czas już od początku lipca. Bedzie miał szansę pomagać przy koncertach chórów z całej Europy, które przyjadą do Wrocławia i wystąpią podczas specjalnych wydarzeń w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016.


Zgłaszać można się do specjalistów z dziedziny marketingu i reklamy, obsługi widowni oraz produkcji. Wystarczy wysłać maila, w którym napisze się o sobie kilka słów i wyjaśni, dlaczego chcemy zostać wolontariuszami Singing Europe. Specjaliści z Narodowego Forum Muzyki po przejrzeniu zgłoszeń umówią się na spotkanie i opowiedzą o pracy.

Szczegóły znajdziecie na stronie Narodowego Forum Muzyki.

To będzie jedno z największych i najbardziej pamiętnych wydarzeń w ramach świętowania Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu. Powód? Na Stadionie Wrocław przed 40-tysięczną publicznością 23 lipca wystąpi specjalny 3-tysięczny chór sformowany z chórów z całej Europy. Ale to nie wszystkie wydarzenia.

Singing Europe 2016

Singing Europe 2016

Koncert / W plenerze / Dla wszystkich / Muzyka / ESK
Termin od 23 lipca 2016 do 6 sierpnia 2016

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę