Sii Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce

Firma Sii, oddział z Wrocławia, zajmująca się usługami IT i inżynierią przemysłową w Polsce po raz trzeci otrzymała tytuł „Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce”. To trzecia edycja badania AudIT prowadzonego przez Tygodnik „Computerworld” i firmę TNS.


Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie anonimowej ankiety, badającej satysfakcję pracowników IT, ich poziom zaangażowania i motywację. Z badania Sii wynika, że połowa pracowników to entuzjaści, którzy silnie identyfikują się z firmą, wierzą w jej przyszłość, a także motywują do pracy swoich kolegów i koleżanki z zespołu. Indeks TRI*M, obrazujący satysfakcję z miejsca pracy, wynosi w Sii 87 i należy do ścisłej czołówki wśród wszystkich przebadanych pracowników IT w Polsce. Oznacza to, że pracownicy Sii są ogólnie bardzo zadowoleni z pracy. Wśród aspektów dobrze ocenianych są m.in. pewność zatrudnienia, efektywność współpracy w zespole, a także uczciwość w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

- To już trzeci tytuł Sii – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii. – Ogromną satysfakcję sprawia nam odbieranie tej nagrody co roku. Ciągle pracujemy na ten sukces, nie spoczęliśmy po pierwszej nagrodzie na laurach, co - jak widać - doceniają nasi pracownicy. Mogę zapewnić, że krytyczne opinie, które są nam przekazywane razem z wynikami badania AudIT, są analizowane i wdrażane, przez co stajemy się jeszcze lepszym miejscem pracy.

Sii we Wrocławiu

We Wrocławiu mieści się jeden z ośmiu oddziałów Sii. Firma zatrudnia ponad 2000 osób w całej Polsce, z czego ponad 300 we Wrocławiu. Wrocławski oddział realizuje projekty dla przedsiębiorstw z sektorów bankowości i finansów, telekomunikacji i przemysłu. Wielu z klientów Sii Wrocław to firmy zagranicznie, głównie z USA i Kanady. Zgłoś uwagę