Sierpień z Teatrem Komedia. Dużo tańsze bilety

Osiem spektakli z repertuaru Wrocławskiego Teatru Komedia, które cieszą się sporą popularnością wśród widzów to propozycja wakacyjna. Na czas urlopu teatr nie zamyka swoich podwoi przed publicznością. Przeciwnie, niższe niż zwykle ceny biletów (45 zł) są atrakcyjną zachętą, by w sierpniowy wieczór wybrać się na przedstawienie. W programie m.in. „Mayday 2”.


Wrocławski Teatr Komedia nie po raz pierwszy pracuje w sierpniu, wakacyjne spektakle stały się już dobrym zwyczajem, a dzięki wsparciu miasta, ceny biletów mogą być tańsze. Co obejrzymy od 29 lipca do 28 sierpnia?

Sierpień z Teatrem Komedia

Sierpień z Teatrem Komedia

Kryminał / Spektakl / Komedia
Termin od 29 lipca 2016 do 28 sierpnia 2016

Miejsce Wrocławski Teatr Komedia

Zobacz

Przede wszystkim wielkie przeboje Wrocławskiego Teatru Komedia, jak „Mayday 2”, „Z twoją córką? Nigdy!”, czy „Edukację Rity”. Dla melomanów będzie sztuka „Kolacja na cztery ręce” o fikcyjnym spotkaniu Jana Sebastiana Bacha i Georga Friedricha Händla (do rzeczywistego nigdy nie doszło). Dla fanów obnażania absurdów naszej rzeczywistości idealna będzie „Kolacja dla głupca”, a dla kochających komedie sytuacyjne „Boeing, Boeing”, „Trzy razy łóżko” i „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”.

Większość przedstawień zaczyna się o 20.00 w Teatrze Lalek.Zgłoś uwagę