Impel zmierzy się z Dresdner SC.

W środę, 11 listopada, we Wrocławiu wielkie święto siatkówki. W Hali Orbita zostanie rozegrany mecz elitarnej Ligi Mistrzyń. Przeciwnikiem Impela Wrocław będzie drużyna Mistrza Niemiec – zespół z Drezna. Początek emocji o 18:00.

  • zdjęcie ilustracyjne


Impel Wrocław z powodzeniem reprezentuje Wrocław i Dolny Śląsk na arenie międzynarodowej. W swoim pierwszym meczu – rozegranym na wyjeździe, wrocławianki bez straty seta rozprawiły się z rywalkami z Baku, notując historyczną wygraną w Lidze Mistrzyń! Najlepiej punktującą zawodniczką była wtedy Kristin Hildebrand – Amerykanka, która zdobyła już dwukrotnie MVP ligowych meczów. Nie zawodzi także wrocławska publiczność, dzięki czemu wrocławski klub może popisać się najlepsza frekwencją na meczach w Orlen Lidze. Impelki są pod wrażeniem pełnych trybun i dopingu płynącego od kibiców. Mają nadzieję, że wspólnie z licznie zgromadzonymi fanami udanie powitają europejskie rozgrywki we Wrocławiu. Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża Mistrz Niemiec – DRESDNER SC. Zespół ten od wielu lat jest w czołówce Bundesligi, dzięki czemu regularnie rozgrywa mecze w Lidze Mistrzyń. Będzie to bardzo ciężki rywal dla Impelek, a to oznacza wielkie emocje sportowe w Hali Orbita!

Mecz transmitowany będzie w Polsat Sport oraz Laola TV. Relację ze spotkania na bieżąco będzie można śledzić także w mediach społecznościowych wrocławskiego klubu.

Bilety na to spotkanie są wciąż w sprzedaży. Można zakupić je za pomocą strony internetowej kupbilet.pl, w punktach stacjonarnych – EMPiKach i STSach oraz na godzinę przed meczem w kasie biletowej (wejście nr IV).

Zgłoś uwagę