Impelki wróciły na parkiet

W poniedziałek, 10 sierpnia ruszyły przygotowania drużyny Impel Wrocław do nadchodzącego sezonu 2015/2016. Inauguracja Orlen Ligi odbędzie się 17 października.

  • Fot: materiały prasowe


Do dyspozycji trenera Nicoli Negro są zawodniczki: Monika Ptak, Joanna Kaczor, Barbara Cembrzyńska, Milena Radecka, Agnieszka Kąkolewska, Aleksandra Sikorska, Magdalena Gryka, Karolina Piśla, Aleksandra Sochacka oraz Magda Stasiak. Pozostałe zawodniczki dołączą do drużyny po zakończeniu swoich obowiązków reprezentacyjnych.

– Na początku treningi będą stosunkowo spokojne, np. wszystkie ćwiczenia będą wykonywane bez skakania, skupimy się na technice zawodniczek. Plan zajęć na pierwsze dwa tygodnie to system pracy: poniedziałek-środa-piątek po dwa treningi z siłownią rano i treningiem w hali popołudniu oraz wtorek-czwartek z jednym treningiem popołudniowym. Sobota i niedziela będzie czasem na odpoczynek – mówił zdradza Marek Solarewicz, drugi trener Impela Wrocław.

Wrocławska drużyna w ramach meczów kontrolnych rozegra szereg sparingów, a także weźmie udział w turniejach - 24-25 września w Krośnie i 9-11 października w Szamotułach.

Zgłoś uwagę