Sawblade zagra w Liverpoolu

7 grudnia w Klubie Muzycznym Liverpool wystąpi warszawski Sawblade, promując swoją debiutancką płytę „Reminiscence”. Na dobry początek zagrają trzy wrocławskie kapele – Deadman Show, Eat The Rubble i Paul Dance.

 • Sawblade

  Sawblade, mat. prasowe

 • Eat the Rubble

  Eat the Rubble, mat. prasowe

 • Deadman Show

  Deadman Show, mat. prasowe

 • Paul Dance

  Paul Dance, mat.prasowe


Sawblade to jeden z najważniejszych debiutantów na scenie metalowej ostatnich lat. Album „Reminiscence” zawiera dziewięć technicznych utworów, będących energetyczną, niespotykaną mieszanką amerykańskiego groove w klimacie Disturbed czy Godsmack oraz ostrzejszego grania z rejonów thrash/metalcore.

Obecnie muzycy pracują nad materiałem na drugi album, który ukaże się w połowie 2015 roku oraz nad pierwszym oficjalnym wideoklipem.  

Posłuchaj utworu promującego album „Believe”

Deadman Show  powstał w listopadzie 2011 r., jak mówią członkowie zespołu – „na razie finalną kwintesencją ich muzyki jest hentai core, czyli metalcore ze słyszalnymi wpływami J-Rocka”. Debiutancka EP-ka grupy ukazała się w maju ub.r.

Eat the Rubble – zespół w tym roku wydał swój debiutancki album „My Revenge” .

Paul Dance – kapela grająca muzykę oscylującą wokół amerykańskiego hard rocka i heavy metalu z lat 80.

Wszystkie grupy do zobaczenia i usłyszenia 7 grudnia 2014 (niedziela), w Klubie Muzycznym „Liverpool”, ul. Świdnicka 37.

Wejście od godz. 19.00, start – 20.00. Bilety – 12 zł.

Dla Czytelników naszego portalu mamy dwie podwójne wejściówki na imprezę. Otrzymają je osoby, które jako pierwsze 3 grudnia, między godz. 12.00 a 12.05, przyślą do nas hasło

LIVERPOOL

Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo. Wejściówki do odebrania przed koncertem.

KONKURS ZAKOŃCZONY

Zgłoś uwagę