Sardynia i Ibiza w Aquaparku Wrocław

W każdy weekend Aquapark Wrocław zaprasza do udziału w wydarzeniach specjalnych. W programie imprezy plenerowe, spektakle, pokazy filmowe, turnieje sportowe. W najbliższą sobotę dwie wakacyjne lokalizacje – najpierw można będzie poznać podstawy kitesurfingu i poczuć wiatr prosto z Sardynii, później zaś przeniesiemy się prosto na rozgrzane plaże Ibizy. 

  • fot. archiwum Aquapark Wroclaw

    fot. archiwum Aquapark Wrocław


Sobota 11 lipca, godz. 10.00-16.00

DZIEŃ KITESURFINGU ze szkołą KITEPARADISO

Kitesurfing to sport stosunkowo młody, lecz cieszący się coraz większą popularnością. Jego tajniki zdradzą instruktorzy z mieszczącej się na Sardynii polskiej szkoły Kitepardiso. Odkryj w sobie pasję do ekstremalnych sportów wodnych, weź udział we wspólnej zabawie i poczuj się jak na magicznej włoskiej wyspie.

Zajęcia na terenach zewnętrznych Basenów Rekreacyjnych (plaża). 

Sobota 11 lipca, godz. 16.00-22.00

IBIZA POOL PARTY

Zabawa przy dźwiękach muzyki klubowej. Imprezę  poprowadzi na żywo DJ D’VISION – przedstawiciel wrocławskiej sceny klubowej, prezenter radiowy i producent. Muzyka, jaką najczęściej można usłyszeć w jego setach to melodyjny house z filtrującymi vocalami. Daj się porwać gorącym klimatom i wraz z nami przenieś się na słoneczną Ibizę.

Zabawa na terenach zewnętrznych Basenów Rekreacyjnych (plaża).

Wszystkie atrakcje są bezpłatne dla gości kompleksu Basenów Rekreacyjnych.

Konkurs

Przez cały okres wakacji trwają atrakcyjne konkursy. Do wygrania rodzinna wycieczka do duńskiego Legolandu oraz weekendowe użytkowanie rodzinnych samochodów z pełnym bakiem.

Zgłoś uwagę