Sylwester 2014/2015 - zobacz gdzie można polecieć z Wrocławia

Szampan pod Wieżą Eiffla, sztuczne ognie nad Big Benem lub zabawa na najsłynniejszym placu w Mediolanie. Spraw, by ten sylwester był jedyny w swoim rodzaju. Lecąc z Wrocławia, z łatwością zaplanujesz podróż i skorzystasz z atrakcyjnych cen.

  • Sylwester 2014/2015 - zobacz gdzie można polecieć z Wrocławia

    Gdzie polecieć na Sylwestra?

  • Sylwester 2014/2015 - zobacz gdzie można polecieć z Wrocławia

    Gdzie polecieć na Sylwestra?

  • Sylwester 2014/2015 - zobacz gdzie można polecieć z Wrocławia

    Gdzie polecieć na Sylwestra?


Sylwestrową zabawę warto zaplanować już teraz. Marzysz o tym, by powitać Nowy Rok w niezapomniany i oryginalny sposób? Wybierz jeden z atrakcyjnych, karnawałowych kierunków. Z tanimi liniami lotniczymi Ryanair do Londynu (Stansed) polecimy już za 598 zł. To doskonała okazja, by obejrzeć pokaz sztucznych ogni nad Big Benem i słynnym Tower Bridge. Do Londynu (Luton) zabiorą nas również tanie linie Wizz Air. Kolejną, noworoczną propozycją jest toast z lampką szampana, wzniesiony pod Wieżą Eiffla. Lecąc do Paryża (Beauvais) z linią Wizz Air, za bilet zapłacimy 358 zł w obie strony. Do stolicy Francji zabiorą nas też samoloty linii Ryanair i Eurolot.

– Dogodne terminy lotów i szybki czas podróży sprawiają, że bez przeszkód możemy spędzić kilka dni na zwiedzaniu europejskich metropolii, uczcić sylwestra, a po zabawie wrócić do domu – mówi Monika Półtorzycka-Jon, menedżer ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Imprezowiczom o południowym temperamencie z pewnością spodoba się wizja zabawy w Mediolanie. Na głównym placu włoskiej stolicy mody będą mogli przywitać Nowy Rok w wesołym towarzystwie, a potem będą już mogli bawić się do białego rana. Lecąc z Ryanairem,  koszt podróży do Mediolanu wyniesie jedyne 455 zł. Jeśli nie w Mediolanie, sylwestra w cieplejszym klimacie z wylotem z Wrocławia można spędzić też w Rzymie i Barcelonie.

Proponowane ceny lotów:

Londyn (27.12-1.01), Ryanair – 598 zł w obie strony

Paryż (26.12-2.01), Wizz Air – 358 zł w obie strony

Mediolan (26.12-2.01), Ryanair – 455 zł w obie strony

materiały prasowe

Zgłoś uwagę