„Kręć Kilometry”. Wrocław powalczy o stojaki rowerowe

Już po raz czwarty rowerzyści z całej Polski mają szansę powalczyć o stojaki rowerowe dla swoich miejscowości. Wystartowała kampania społeczna „Kręć Kilometry” organizowana przez Fundację Allegro All For Planet. O tym gdzie pojawią się nowe parkingi dla rowerów zdecydują mieszkańcy i przejechane przez nich kilometry.

  • Rywalizacja o stojaki rowerowe od Fundacji Allegro All For Planet trwa do końca sierpnia.

  • Stojaki pojawią się w 20 miastach, których mieszkańcy przejadą najwięcej kilometrów.

  • We Wrocławiu stojaki od Fundacji Allegro All For Planet stoją już np. na pl. Kościuszki.


Rywalizacja o dizajnerskie stojaki trwa 4 miesiące, a wystartowała z początkiem maja. W tym czasie każdy rowerzysta może pobrać darmową aplikację „Kręć Kilometry” i przejechanymi kilometrami zasilić konto swojego miasta. Im większy dystans, tym większa szansa na nowe stojaki w najbliższej okolicy. W sumie Fundacja Allegro All For Planet postawi nowe parkingi rowerowe w 20 miastach, których mieszkańcy pokonają w akcji największy dystans „na dwóch kółkach”.

Rywalizacja o stojaki od All For Planet pokryła się z Europejskim Wyzwaniem Rowerowym, w którym Wrocław zajął drugie miejsce, dlatego tabela wyników przedstawia się obecnie tak:

Wyniki 

Uczestnicy rowerowej rywalizacji mają szansę także na atrakcyjne nagrody indywidualne, w tym stylowe rowery miejskie, smartfony i kamery HTC, a także akcesoria rowerowe. Wystarczy jak najwięcej jeździć na rowerze! Akcja „Kręć Kilometry” potrwa do 31 sierpnia. Szczegóły akcji dostępne są na: http://kreckilometry.pl/

Bezpłatną aplikację, która umożliwia walkę o stojaki można pobrać tutaj: iOS i AndroidZgłoś uwagę