Ryanair szuka talentów – rekrutacja 24 listopada

Oferty pracy, rozmowy rekrutacyjne i konkurs z nagrodami – to wszystko podczas Otwartego Dnia Rekrutacyjnego Ryanair. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 24 listopada, na Politechnice Wrocławskiej.

  • Ryanair Recruitment Open Day na Politechnice Wrocławskiej

    Ryanair Recruitment Open Day na Politechnice Wrocławskiej


W trakcie Ryanair Recruitment Open Day na Politechnice Wrocławskiej będzie można zapoznać się możliwościami kariery i rozwoju zawodowego w nowo powstającym oddziale firmy we Wrocławiu. Przedstawione zostaną oferty pracy i odbędą się pierwsze rozmowy rekrutacyjne. CV (w jęz. ang.) można wysyłać drogą e-mailową, w temacie: Travel Labs Poland, na adres: clarkink@ryanair.com.

– Poszukujemy utalentowanych studentów, pełnych pasji do najnowszych technologii, którzy są zainteresowani podjęciem nowych, ekscytujących wyzwań. Planujemy otworzyć nowe centrum rozwoju technologicznego we Wrocławiu już w grudniu 2015 roku. Poszukujemy największych talentów IT, którzy dołączą do naszego rozwijającego się zespołu, pracującego nad przemianą naszej platformy. Platformy, która jest odwiedzana przez setki milionów klientów każdego dnia – informują organizatorzy Ryanair Recruitment Open Day na Politechnice Wrocławskiej.

Uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w konkursie i wygrać bilety na loty z Wrocławia do Bolonii, Mediolanu, Oslo, Rzymu, Wenecji czy Warszawy.

Ryanair Recruitment Open Day odbędzie się w na campusie Politechniki Wrocławskiej, we wtorek, 24 listopada, sali 2.17 (bud. C-13) o godz. 11.00. Na spotkanie obowiązują zapisy – tutaj.Zgłoś uwagę