Ruszają wdrożenia DSWP!

Naabór do połowy kwietnia


Dolnośląska Sieć Wzornictwa ogłasza nabór do wdrożeń wzorniczych, będących kolejną formą wsparcia w ramach Projektu, skierowaną do przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą ze sferą nauki w zakresie wzornictwa przemysłowego. Wdrożenia to pakiet usług realizowanych na rzecz danego przedsiębiorcy, których trzon stanowi usługa wzornicza realizowana przez uczelnię lub jednostkę naukową. Maksymalna wartość wsparcia udzielana jednemu przedsiębiorcy w ramach tego działania to 30 tysięcy złotych.

Nabór skierowany jest do pierwszych 20 przedsiębiorstw, które przeszły w ramach projektu procedurę wzorniczego audytu technologicznego (dysponują raportem z tego audytu). Rozpoczyna się 1 kwietnia 2014 r. i trwać będzie do 15 kwietnia 2014 r.

Przedsiębiorstwa zainteresowane realizacją wdrożeń przy wypełnianiu wniosków mogą skorzystać z pomocy konsultantów Centrum Innowacji i Designu przy ASP Wrocław.

Więcej informacji na temat wdrożeń, a także regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej projektu:

siec.asp.wroc.pl

 

 

Zgłoś uwagę