Rusza sprzedaż karnetów na mecze Impelek

Wielkimi krokami zbliża się nowy sezon Orlen Ligi. Wrocławski klub przedstawił ofertę karnetową i biletową na domowe mecze Impelek.


W sezonie 2016/2017 Orlen Liga po raz pierwszy w historii liczyć będzie aż 14 drużyn. To oznacza, że dłuższa będzie faza zasadnicza – Impelki rozegrają 26 meczów, z czego 13 u siebie. W decydującej o wszystkim fazie play-off, we Wrocławiu kibice zobaczą kolejne emocjonujące starcia – w przypadku awansu do najlepszej czwórki – półfinał i mecz o medal, w przypadku walki o pozostałe lokaty – jedno spotkanie z dwumeczu. Do tego dochodzą również mecze o Puchar Polski. Tutaj także ilość uzależniona jest od miejsca w tabeli Orlen Ligi - tym razem na półmetku fazy zasadniczej.

Biorąc pod uwagę, że niektóre domowe mecze Impel Wrocław obędą się w Jelczu – Laskowicach, władze klubu podjęły decyzję o ustaleniu następującego cennika karnetów na zbliżający się sezon:

·         Karnet normalny: 149 zł,

·         Karnet ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie i studenci do 26 r.ż., za okazaniem ważnej legitymacji): 99 zł,

·         Karnet rodzinny (dwie dorosłe osoby plus dwójka dzieci w wieku szkolnym): 199 zł,

·         Karnet VIP (trybuny za bandami reklamowymi, catering): 500 zł.

Karnety będą obowiązywać na wszystkie mecze Impel Wrocław, których klub będzie organizatorem, tj. 13 meczów fazy zasadniczej, mecz(e) fazy play-off oraz ewentualne mecze rund eliminacyjnych Pucharu Polski.

Bilety na mecze pozostają w niezmienione, w stosunku do zeszłego sezonu, cenie:

·         Bilet normalny: 20 zł,·         Bilet ulgowy (emeryci, renciści, uczniowie i studenci do 26 r.ż., za okazaniem ważnej legitymacji): 15 zł.

Oferta biletowa dotyczy zarówno meczów we Wrocławiu, jak i tych rozgrywanych w Jelczu Laskowicach.

Karnety oraz bilety na inauguracyjny mecz Impelek będzie można zakupić od wtorku, 27 września 2016 r., w punktach stacjonarnych EMPiK oraz STS. Dostępne są także w  internecie – za pomocą operatora KupBilet.pl

Zakupione vouchery będą wymieniane na karnety w kasach hali Orbita przed pierwszym meczem ligowym, tj. 16 października 2016 r.

Zgłoś uwagę