Rusza rekrutacja wolontariuszy na Finał Pucharu Europy

Chcesz poczuć wielkie sportowe emocje i stać się częścią zespołu organizacyjnego w czasie finału Pucharu Europy w futbolu amerykańskim? Nie zwlekaj. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy.


Już w lipcu Wrocław zostanie areną zmagań czterech najlepszych drużych tegorocznej Ligi Mistrzów. Turniej IFAF Europe Champions League Final Four to wydarzenie, jakiego w Polsce jeszcze nie oglądaliśmy. W dniach 22-24 lipca zobaczymy aż trzy mecze futbolu amerykańskiego, które zdecydują o tym, kto zdobędzie Puchar w tym roku.
Będzie to także najważniejszy sportowy element odbywających się w tym czasie imprez „One Year To Go”, które zaplanowano dokładnie na rok przed startem The World Games 2017. Futbol jest jedną dyscyplin przyszłorocznych Igrzysk Sportów Nieolimpijskich.
Jeśli masz skończone 16 lat, kochasz sport i chcesz być częścią wielkiego międzynarodowego wydarzenia, zgłoś swój udział już dziś. - Wiek i płeć nie mają znaczenia. Najważniejsze, by osoby, które się do nas zgłoszą wykazywały się chęcią pracy w zespole i wielkim entuzjamem, dzięki któremy turniej Final Four zostanie imprezą, którą Wrocław zapamięta na długo – mówi Jakub Głogowski, prezes Panthers Wrocław.
Wrocławskie Pantery są, wraz z Wrocławskim Komitetem Organizacyjnym The World Games 2017, współorganizatorem i gospodarzem turnieju. Oprócz drużyny z Wrocławia zobaczymy Milano Seamen (Włochy), Koc Rams (Turcja) i Danube Dragons (Austria). Ci ostatni będą przeciwnikami Panthers w meczu półfinałowym. – Poszukujemy blisko 30 osób do różnorodnych zadań. Od obsługi drużyn, przez koordynację mediów, po wspólpracę z kibicami i gośćmi VIP. Liczymy, że na każde ze stanowiska znajdziemy osoby, które będą zadowolone z powierzonych zadań – dodaje Jakub Głogowski.
By zgłosić swoją kandydaturę, wystarczy wypełnić formularz dostępny pod adresem: http://panthe.rs/wolontariat. Każdy z wolontariuszy za swoją pomoc otrzyma ubezpieczenie, wyżywienie oraz dedykowane koszulki, a osoby, które sprawdzą się najlepiej, będą miały możliwość pracy przy organizacji Igrzysk Sportów Nieolimpijskich The World Games 2017, które już za rok odbędą się we Wrocławiu.

Zgłoś uwagę