Rugby Wrocław wraca na ligowe boiska - nabór do zespołu

Klub Sportowy Rugby Wrocław po słabej pierwszej rundzie sezonu dalsze rozgrywki będzie prowadził w Grupie Pocieszenia 2.ligi rugby. I ogłąsza nabór do drużyny!


W Grupie Pocieszenia wrocławianie zmierzą się z dobrze znanymi drużynami RC Zielona Góra, AZS AWF Warszawa, Chaosu Poznań oraz debiutującą z dziką kartą piętnastką KS Rugby Białystok. Oprócz kolejek ligowych w lidze rugby XV, wrocławianie będą także rywalizować w olimpijskiej, siedmioosobowej odmianie rugby. W rozgrywkach Pucharu Polski Rugby 7 swoją szansę debiutu i zdobycia boiskowych szlifów będą mieć m.in. zawodnicy, którzy dołączyli do zespołu w ostatnim roku.
Pierwszy sprawdzian formy wrocławian przed nami - w najbliższą sobotę ich przeciwnikiem będzie brytyjska drużyna akademicka Clifton Crusaders. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Lotniczej 72. Tydzień później żółto-czarni wybiegną na boisko, już w ramach 2 ligi PLR w Warszawie, gdzie gospodarzem będzie stołeczny AZS AWF.

Dołącz do Rugby Wrocław

Klub Rugby Wrocław ogłasza nabór do męskiej sekcji drużyny. Jeżeli lubicie adrenalinę, jesteście urodzonymi wojownikami lub po prostu chcecie sprawdzić swoją wartość w tej pięknej dyscyplinie  - zgłoście się. Nabór startuje 3 kwietnia się o godzinie 16:00 na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Lotniczej 72. Rugby jest bardzo uniwersalnym sportem, w którym miejsce może znaleźć osobnik każdej postury. Zapraszamy serdecznie! Przyjdź i nie przegap okazji poznania tego wspaniałego sportu! Na trening zabierz sportowy strój i obuwie.Terminarz   GRUPY POCIESZENIA

2/3 kwietnia
Zielona Góra – Białystok
Chaos  Poznań - AZS AWF Warszawa
Rugby Wrocław pauzuje
9/10 kwietnia
Zielona Góra – Rugby Wrocław
Białystok – AZS AWF Warszawa
Poznań pauzuje
23/24 kwietnia
AZS AWF Warszawa  – Zielona Góra
Rugby Wrocław – Chaos Poznań
Białystok pauzuje
7/8 maja
Zielona Góra – Chaos Poznań
Rugby Wrocław – Białystok
AZS AWF Warszawa  pauzuje
14/15 maja
Zielona Góra pauzuje

Zgłoś uwagę