Do zakończenia głosowania:

Zagłosuj

WBO 2013 – kolejne przetargi

Plac zabaw na Muchoborze i boisko na Żernikach

Zarząd Zieleni Miejskich ogłosił przetarg na kolejny projekt Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2013. Do 19 marca można składać oferty na budowa placu zabaw i placu rekreacyjnego, czyli nowej przestrzeni publicznej na Muchoborze Wielkim dla młodszych, starszych i najstarszych. Projekt w zeszłorocznym głosowaniu zdobył 1982 głosy. Jego zakładana wartość to 490 tys. zł. Place zabaw i rekreacyjny mają powstać m.in. przy ulicach Stanisławowskiej i Buczka, nad potokiem Kasina.

Dwa dni wcześniej kończy się przyjmowanie ofert na pierwszy etap rewitalizacji boiska przy ulicy Osinieckiej na osiedlu Żerniki, który prowadzi Zarząd Inwestycji Miejskich. Projekt „Osiedle na sportowo” zdobył w głosowaniu 2386 głosów i został wyceniony na 385 tys. zł.

Obydwa projekty powinny zostać ukończone do połowy tego roku.

W ostatnich dniach ogłoszono również wybór wykonawcy na projekt „Zagospodarowanie terenu Szkoły Podstawowej nr 118 przy ul. Bulwar Ikara 19”. Przypomnijmy, że w głosowaniu zdobył 3438 głosów. Wykonaniem prac zajmie się firma BELLSPORT Grzegorz Leszczyński z Bytomia.

opr. ac