„Romeo i Julia” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28.09 do godz.10

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na „Romeo i Julia” ważne w dniu  29.09 do Multikina Arkady Wrocławskie.

Multikino i British Council, w ramach cyklu „Kenneth Branagh Theatre Company w Multikinie”, zapraszają 29 września do Multikina Arkady Wrocławskie o godzinie 19:00 na retransmisję sztuki „Romeo i Julia” z Teatru Garrick w Londynie. Sztukę Williama Szekspira wyprodukowała firma Kenneth Branagh Theatre Company. Za reżyserię odpowiadają Rob Ashford oraz Kenneth Branagh, a w rolach głównych widzowie zobaczą Richarda Maddena, znanego z serialu „Gra o tron” i Lily James. 

29 września br. w Multikinie Arkady Wrocławskie widzowie będą mogli uczestniczyć w jedynych retransmisjach dramatu Williama Szekspira pt.: „Romeo i Julia”. Pokazy odbędą się w oryginalnej wersji językowej z polskimi napisami. Spektakl o historii zwaśnionych rodów i zakochanej do szaleństwa parze młodych ludzi wyreżyserował Rob Ashford oraz Kenneth Branagh, a w rolach głównych zobaczymy Richarda Maddena („Gra o tron”, „Dzień bastylii”, „Kopciuszek”) oraz Lily James („Kopciuszek”, „Ugotowany”, „Wojna i pokój”).

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 28 września do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakim włoskim mieście dzieje się historia Romea i Julii?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 Zgłoś uwagę