„Roger Waters The Wall” w Multikinie

Widowisko „Roger Waters The Wall” swoją premierę miało w 2010 i już wtedy wzbudziło ogromne emocje. Wrocławskie Multikina pokażą ten spektakularny koncert na wielkim ekranie już 29 września.


Roger Water, współzałożyciel i główny tekściarz kultowego zespołu Pink Floyd, po raz pierwszy pokazał światu swoje widowisko w 2010 roku, wykorzystując nowoczesną technologię i efekty specjalne, które spotkały się z bardzo pozytywnym przyjęciem przez fanów na całym świecie. W 2014 roku przeprojektował show The Wall, tak aby stworzyć wielkie widowisko stadionowe, umożliwiające fanom – bez względu na miejsce, w którym siedzą – jeszcze większe emocje oraz jeszcze mocniejsze przeżycia.

„Rogers Waters The Wall”, które fani będą mogli zobaczyć we wrześniu w Multikinie, to produkcja z wielkim rozmachem, łącząca koncert, antywojenny manifest oraz dodatkowe materiały zza kulis. Dodatkowo film będzie niepowtarzalną okazją, aby posłuchać luźnej, nie wyreżyserowanej rozmowy, podczas której Roger Water i Nick Mason odpowiadają na pytania przesłane przez fanów z całego świata.

„Roger Waters The Wall” będzie można zobaczyć 29 września o godz. 20.00 jednocześnie w obu wrocławskich Multikinach: Arkady Wrocławskie i Pasaż Grunwaldzki.
Ceny biletów: 25 zł – bilet normalny 

Zgłoś uwagę