Pantery rekrutują

Już w niedzielę, 24 kwietnia odbędzie się rekrutacja do drużyny futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław. Po raz pierwszy w Polsce uczestnicy będą musieli pokazać nie tylko boiskowe umiejętności, ale też pokonać prawdziwy tor przeszkód przygotowany przez organizatorów biegu Runmageddon.

  • Rekrutacja nie będzie łatwa - dostaną się najlepsi


Morderczy trening” jak zwykle nazywane są przygotowania do słynnego biegu z przeszkodami Runmageddon będzie jedyną w tym roku okazją, by każdy mógł spróbować dołączyć do szeregów Panthers Wrocław i uprawiać futbol amerykański w jednym z najlepszych klubów w kraju. - Rywalizacja, współpraca i ciężki trening. To rzeczy, które łączą futbol amerykański i Runmageddon! Po raz pierwszy w historii postanowiliśmy połączyć te dwie dyscypliny razem, by stworzyć imprezę, które pokażę, kto zasługuje na miano prawdziwego twardziela – mówi Jakub Głogowski, prezes klubu Panthers Wrocław.

W treningu może wziąć udział każdy. Wybrani zostaną jednak najlepszy. Na specjalnie przygotowanym torze każdy, kto zarejestruje się na bieg i pojawi się na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu w niedzielę o 9:00, będzie musiał stawić czoła specjalnie przygotowanym przeszkodom, które połączą trening futbolu amerykańskiego z ekstremalnym biegiem. – To pierwsza taka przygoda w Polsce, a być może w Europie. Obie dyscypliny mają wiele wspólnych cech, które posiadanie przyda się na kilometrowym torze, na którym każdy ze śmiałków pokonać będzie musiał 15 przeszkód – opowiada Jakub Głogowski.

Zgłoś uwagę