Rekrutacja do Publicznego Przedszkola Guliwer

Trwa rekrutacja do nowej placówki prowadzonej przez Familijny Wrocław – przedszkola Guliwer. Przedszkole mieści się przy ulicy Przyjaźni 2a/1, rekrutacja jest prowadzona w punkcie rekrutacyjnym, który mieści się w biurze sprzedaży Belvedere Park, ul. Przyjaźni 2a/1.


Termin składania wniosków o przyjęcie trwa do 17 kwietnia 2015 roku. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie oraz w punkcie rekrutacyjnym przy ulicy Przyjaźni. Pobrany ze strony przedszkola formularz należy wypełnić i osobiście złożyć w punkcie rekrutacyjnym lub pobrać i wypełnić wniosek na miejscu. Wypełnione wnioski można także składać w biurze Familijnego Wrocławia – ul. Złotostocka 21a, 50-511 Wrocław.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 5 lat (w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość zapisania dzieci młodszych – w wieku 2,5 lat lub starszych – w wieku 6 lat). Odpłatność za pobyt dzieci jest taka sama jak w przedszkolach miejskich (bezpłatne 5 godzin, 1 zł za każdą kolejną godzinę) oraz opłata za wyżywienie. Przedszkole oferuje bezpłatne zajęcia z  j. angielskiego i rytmiki oraz opiekę psychologiczno-pedagogiczną i logopedyczną. Istnieje możliwość kontynuowania nauki w publicznych szkołach prowadzonych przez Familijny Wrocław.

W przypadku, w którym kandydaci pomimo spełnienia kryteriów rekrutacyjnych drugiej kategorii (kryteria dostępna na stronie przedszkola Guliwer) wciąż mają taką samą liczbę punktów, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń (pieczęć wpływu wniosku do przedszkola z datą oraz godziną).

 

materiały prasoweZgłoś uwagę