Rekompensata za jesienne karnety od Śląska

Śląsk Wrocław przypomina, że karnetowicze mogą prosić o częściowy zwrot pieniędzy za zakupiony bilet na rundę jesienną. Z powodu pandemii koronawirusa większość meczów PKO Ekstraklasy organizowana jest bez publiczności.


W rundzie jesiennej Śląsk zagrał we Wrocławiu siedem meczów, z czego cztery bez kibiców wynikających z wprowadzonych przez rząd obostrzeń w walce z epidemią COVID-19. Dlatego klub zwróci kwotę w wysokości 4/7 ceny zakupionego karnetu.

Kibice mogli oglądać z trybun zwycięstwa 2:0 z Piastem Gliwice na inaugurację sezonu (5259 fanów) oraz 3:1 z Cracovią (6438). Ponadto 11 535 widzów widziało na żywo mecz z Lechem Poznań zakończony remisem 3:3. Kolejne spotkania przeciwko: Jagielloni Białystok, Górnikowi Zabrze, Rakowowi Częstochowa i Warcie Poznań zorganizowano bez kibiców.

Klub prosi kibiców, którzy kupili karnety o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres: kasy@slaskwroclaw.pl, w treści podając dane osoby, na którą wystawiony był karnet (imię, nazwisko, numer PESEL), oraz numer konta do przelewu.

– O rekompensatach dla karnetowiczów całosezonowych poinformujemy w odrębnym komunikacie, gdy będzie znana liczba wszystkich spotkań rozegranych bez udziału kibiców w sezonie 2020/21 – czytamy na stronie internetowej klubu.

Śląsk powróci do gry o punkty 1 lutego, gdy na wyjeździe zmierzy się ze Stalą Mielec. Obecnie piłkarze trenują w tureckiej Antalyi, gdzie przygotowują się do rundy wiosennej ekstraklasy. W Turcji łącznie zagrają trzy mecze - przeciwko serbskim klubom FK Novi Pazar i Crvena Zvezda Belgrad oraz Olimpii Donieck z Ukrainy. W minioną sobotę Śląsk pewnie wygrał 4:1 z FK Novi po golach: Roberta Picha, Waldemara Soboty, Bartłomieja Pawłowskiego i samobójczej bramce jednego z rywali.

Drugi sparing przeciwko Olimpikowi Donieck zaplanowano na wtorek, 19 stycznia o godz. 15.30. Transmisja ze sparingu na oficjalnym kanale YouTube Śląska.Zgłoś uwagę