Realizacja projektów WBO

Harmonogram projektów WBO, mimo wakacji, podąża naprzód. Zaglądamy co zmieniło się w niektórych projektach z WBO 2014 i WBO 2015.

  • Realizacja projektu nr 141 z WBO 2015;

    Realizacja projektu nr 141 z WBO 2015; fot. facebook/WBO


Projekt nr 441 – WBO 2014

Zakończył się projekt z Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego jeszcze sprzed dwóch lat.
Projekt "Blokowisko Jana Matejki - Kard. Stefana Wyszyńskiego" dotyczył rewitalizacji terenu i nadania mu charakteru parkowo-rekreacyjnego.

(fot. facebook/WBO)

Projekty 319 i 481 – WBO 2015

Trwa realizacja ubiegłorocznych „ptasich” projektów. Obydwa projekty dotyczą budek dla jerzyków i innych ptaków ale także hoteli dla zapylaczy. Pierwsze montaże budek jeszcze w tym miesiącu.

Projekt nr 122 – WBO 2015

Zakończony został projekt „Przebudowa ciągu komunikacyjnego na terenach gminnych w celu poprawy warunków zamieszkiwania na odcinku drogi ul. Dłużyckiej osiedla Marszowice we Wrocławiu”. Wyrównano i utwardzono nawierzchnię drogi na odcinku 240 m szer. 4,5 m.

(fot. facebook/WBO)

Projekt nr 705 – WBO 2015

W projekcie „Przestrzeń edukacji aktywnej Fiołkowej Krainy” przekazany został teren wykonawcom. Przypomnijmy, że projekt stworzenia przestrzeni edukacji ma pozwolić na wspólną zabawę dzieci z przedszkola nr 117 i tych, które korzystają z Fiołkowego Ogrodu. Pojawią się interaktywne tablice edukacyjne, kolorowe ścianki funkcyjne, tablice do rysowania kredą czy też przestrzeń do tworzenia wystaw (np. fotograficznych czy drobnego rękodzieła).

Projekt nr 376 – WBO 2015

Na początku sierpnia teren wykonawcom przekazano także w projekcie 376 z ubiegłorocznej edycji WBO. Projekt „Odpoczynek i rekreacja przy stolikach szachowych, gry integracyjne”, to tworzenie terenu odpoczynku i rekreacji przed Szkołą Podstawową nr 98 im. Piastów Wrocławskich, ma służyć uczniom i mieszkańcom Psiego Pola.Zgłoś uwagę