Raz Dwa Trzy zagra we Wrocławiu

Koncert zespołu Raz Dwa Trzy odbędzie się 25 stycznia (niedziela) w Centrum Kultury Wrocław-Zachód. Okazja jest szczególna, ponieważ grupa świętuje właśnie 25-lecie powstania.

  • raz-dwa-trzy


Raz Dwa Trzy to klasyk na polskim rynku muzycznym, chętnie słuchany przez odbiorcę w różnym wieku. Utwory zespołu pobudzają do rozmowy i otwierają umysł na tu i teraz. Muzycy w ciągu tych 25 lat wspólnego grania przeszli długą drogę przez wiele nurtów i stylistyk – od sceny w Jarocinie po Studio im. Agnieszki Osieckiej, ale nadal imponują wrażliwością, spostrzegawczością i dystansem

Raz Dwa Trzy gra w składzie: Adam Nowak – gitara, śpiew; Grzegorz Szwałek – pianino el., akordeon; Jacek Olejarz – perkusja; Jarek Treliński – gitara elektryczna, akustyczna; Mirek Kowalik – gitara basowa, kontrabas.

Koncert Raz Dwa Trzy – 25 stycznia (niedziela), godz. 18.00, Centrum Kultury Wrocław-Zachód, ul. Chociebuska 4-6. Bilety: 80/70/60 zł – rezerwacja w internecie: kino.ckwz.art.pl. Z kartą URBANCARD Premium 20% zniżki na zakup biletów.

Zgłoś uwagę