30 Kreatywnych Wrocławia 2016 - ostatni dzień zgłoszeń!

Po raz drugi ruszamy z poszukiwaniami ludzi nieszablonowych i nowatorskich, dzięki którym Wrocław zmienia się w nowoczesną, kreatywną metropolię w różnych dziedzinach: w nauce, biznesie, sztuce i dizajnie w nowoczesnych technologiach i w społeczeństwie. Czekamy na wasze zgłoszenia do piątku 18 marca do godz. 23.59!

  • 30 Kreatywnych Wrocławia 2016

    30 Kreatywnych Wrocławia 2016


W ubiegłym roku poprosiliśmy was – czytelników www.wroclaw.pl o zgłaszanie nam wyjątkowych Wrocławian. Wysłaliście blisko 100 zgłoszeń, spośród których wybraliśmy 30 Kreatywnych Wrocławia. Tch, którzy mocniej chcą, więcej robią, mają odwagę, by ryzykować i realizować swoje wizje i marzenia. Swoim działaniem zachęcają też innych do bycia aktywnym, do tego by nam się chciało, byśmy nie byli obojętni.

W tym roku szukamy znów Kreatywnych Wrocławia. Czy uda nam się odnaleźć aż 30 wyjątkowych i nietuzinkowych ludzi zależy od was! Prosimy Was o zgłaszanie nieznanych bohaterów, wschodzących gwiazd, pasjonatów ze świata biznesu, internetu, designu, kultury, sportu i nauki.

Jeśli znasz, pracujesz lub choć słyszałeś o takim człowieku związanym z Wrocławiem, zgłoś go do naszego rankingu 30 Kreatywnych Wrocławia. Przedstawimy ich na stronie wroclaw.pl w formie serwisu specjalnego. Chcemy też, by ci wyjątkowi ludzie spotkali się i opowiedzieli o swoich sukcesach innym. Zorganizujemy spotkania, podczas których będą mogli podzielić się swoim doświadczeniem z wrocławianami. 

 Kandydatów nominujemy w kategoriach:

  • Biznes/Nowe Technologie/Media
  • Kultura/Sztuka/Design
  • Nauka
  • Społeczeństwo/Miasto/Przestrzeń
  • Inne

Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2016 do godz. 23.59. 

Zobacz 30 Kreatywnych Wrocławia 2015

Zgłoś uwagę