Raceism Event 2016 - wystawa aut tuningowanych

9 i 10 lipca na Stadionie Wrocław odbędzie się kolejna edycja The Raceism Event. Do Wrocławia przyjedzie 400 topowych samochodów z 18 krajów Europy. Oddamy dwa podówjne zaproszenia na to wydarzenie.


Raceism to - obok wystawy w Berlinie - jedna z dwóch największych imprez tego typu w Europie. Gwiazdami show będą samochody modyfikowane przez innowacyjną, japońską firmę Liberty Walk słynącej z odważnych stylistycznie, sportowych zestawów tuningowych do ferrari, maserati, lamborghini, porsche i bmw. Wśród nich zobaczymy grafitowe lamborghini huracan, które poddano nieodwracalnej metamorfozie polegającej min na odcięciu oryginalnych blach nadwozia i wmontowaniu efektownego pakietu stylistycznego.  Ujrzymy także unikalne na skalę europejską czerwone audi R8 w pakiecie Liberty Walk. 

Program wydarzenia

Oddamy dwa podwójne zaproszenia na The Raceism Event na Stadionie Wrocław.

Jak grać?

Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Co to jest drift? Odpowiedź należy wpisać i wysłać formularzem poniżej. Prosimy też o podanie e-maila oraz nr. telefonu. Wygrywa 10 i 20 osoba, ktróra prawidłowo odpowie na pytanie. Konkurs trwa do piątku, 8 lipca, do godz. 12.00. Zwycięzców poinformujemy mailowo oraz telefonicznie, jak odebrać nagrody. Zgłoś uwagę