Queen: A Night in Bohemia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27.05 do godz.13

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na pokaz Queen: A Night in Bohemia ważne w dniu 30.05 o godz. 20 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

Na widzów czeka zrekonstruowany, legendarny koncert Hammersmith Odeon z 1975 wraz z nigdy wcześniej nie publikowanymi materiałami archiwalnymi.

Ten przełomowy koncert został nakręcony na żywo w Wigilię 1975 roku w Hammersmith Odeon w Londynie. Ukazuje on punkt kulminacyjny najbardziej urozmaiconego i ciekawego roku w karierze zespołu. Był transmitowany na żywo w programie BBC Two’s Old Grey Whistle Test i uchwycił niesamowitą energię zespołu podczas wykonywania hitów takich jak Killer Queen, Liar, Keep Yourself Alive i Now I'm Here, jak również nagranego po raz pierwszy na żywo największego klasyka Bohemian Rhapsody.

Pokaz zawiera nowy nigdy wcześniej nie pokazywany poza Wielką Brytanią dokument, który zgłębia archiwa, aby opowiedzieć historię zespołu Queen i ich podróż z pubów
i uczelni, gdzie grali pierwsze koncerty do momentu, w którym zdobyli serca i umysły największym hitem wszechczasów - Bohemian Rhapsody.

Żeby wygrać bilety trzeba do 27.05 do godz. 13 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Skąd pochodził lider Queen?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.
Zgłoś uwagę