3 Rozkład jazdy tramwaju 3, kierunek: Zajezdnia Gaj Przystanek Zajezdnia Gaj Słupek: 1 Ostatnia aktualizacja: 16.03.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 3 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 3 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 3 3 Kierunek: Leśnica Zajezdnia Gaj (Średzka) Przystanek - Leśnica Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Leśnica (Kosmonautów) Przystanek - Jeleniogórska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jeleniogórska (Kosmonautów) Przystanek - Wschowska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wschowska (Kosmonautów) Przystanek - Złotnicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Złotnicka (Kosmonautów) Przystanek - Kamiennogórska (Ośrodek Dla Niewidomych) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamiennogórska (Ośrodek Dla Niewidomych) (Kosmonautów) Przystanek - Kosmonautów (Szpital) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kosmonautów (Szpital) (Kosmonautów) Przystanek - Grabowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabowa (Kosmonautów) Przystanek - Aleja Architektów Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Architektów (Kosmonautów) Przystanek - Glinianki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Glinianki (Lotnicza) Przystanek - Tarczyński Arena (Lotnicza) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Tarczyński Arena (Lotnicza) (Lotnicza) Przystanek - Pilczyce Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pilczyce (Lotnicza) Przystanek - Metalowców Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Metalowców (Lotnicza) Przystanek - Bajana Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bajana (Lotnicza) Przystanek - Park Zachodni Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Zachodni (Lotnicza) Przystanek - DH Astra Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie DH Astra (Legnicka) Przystanek - Kwiska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwiska (Legnicka) Przystanek - Małopanewska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Małopanewska (Legnicka) Przystanek - Niedźwiedzia Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Niedźwiedzia (Legnicka) Przystanek - Wrocław Mikołajów (Zachodnia) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wrocław Mikołajów (Zachodnia) (Legnicka) Przystanek - Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne) (Legnicka) Przystanek - Młodych Techników Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Młodych Techników (Legnicka) Przystanek - Pl. Jana Pawła II Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Jana Pawła II (Kazimierza Wlk.) Przystanek - Rynek Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek (Kazimierza Wlk.) Przystanek - Zamkowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zamkowa (Kazimierza Wlk.) Przystanek - Świdnicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świdnicka (Oławska) Przystanek - Galeria Dominikańska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska (Traugutta) Przystanek - Pl. Wróblewskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Wróblewskiego (Pułaskiego) Przystanek - Komuny Paryskiej Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Komuny Paryskiej (Pułaskiego) Przystanek - Kościuszki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kościuszki (Małachowskiego) Przystanek - Pułaskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pułaskiego (Piłsudskiego) Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Peronowa) Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Borowska) Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy (Ślężna) Przystanek - Sanocka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sanocka (Ślężna) Przystanek - Uniwersytet Ekonomiczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Uniwersytet Ekonomiczny (Kamienna) Przystanek - Zajezdnia Gaj Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zajezdnia Gaj Wydrukuj rozkład linii nr 3 Odjazdy z tego przystanku 2 Biskupin Zajezdnia Gaj 2 Zajezdnia Gaj Biskupin 4 Oporów Zajezdnia Gaj 4 Zajezdnia Gaj Oporów 5 Księże Małe Zajezdnia Gaj 5 Zajezdnia Gaj Księże Małe 5 Zajezdnia Gaj Grabiszyńska (Cmentarz) 7 Poświętne Zajezdnia Gaj 7 Zajezdnia Gaj Poświętne 7 Zajezdnia Gaj Klecina 8 Tarnogaj Zajezdnia Gaj 8 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 9 Zajezdnia Gaj Sępolno 9 Zajezdnia Gaj Park Południowy 10 Leśnica Zajezdnia Gaj 10 Zajezdnia Gaj Leśnica 12 Kozanów (Dokerska) Zajezdnia Gaj 12 Zajezdnia Gaj Górnicza 12 Zajezdnia Gaj Sępolno 13 Stadion Olimpijski Zajezdnia Gaj 13 Wrocław Nowy Dwór (P+R) Zajezdnia Gaj 13 Zajezdnia Gaj Wrocław Nowy Dwór (P+R) 13 Zajezdnia Gaj Stadion Olimpijski 14 Krzyki Zajezdnia Gaj 14 Zajezdnia Gaj Krzyki 15 Zajezdnia Gaj Park Południowy 15 Zajezdnia Gaj Poświętne 16 Karłowice Zajezdnia Gaj 16 Zajezdnia Gaj Karłowice 16 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 17 Klecina Zajezdnia Gaj 20 Oporów Zajezdnia Gaj 20 Zajezdnia Gaj Leśnica 20 Zajezdnia Gaj Oporów 22 Tarnogaj Zajezdnia Gaj 22 Pilczyce Zajezdnia Gaj 22 Zajezdnia Gaj Tarnogaj 22 Zajezdnia Gaj Pilczyce Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!