N
Rozkład jazdy autobusu N, kierunek: Petrusewicza
Przystanek Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe)
Przystanek na życzenie
Słupek: 20304
Ostatnia aktualizacja:
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer N
N
Litewska
Petrusewicza
-
(Oławska) Przystanek - Poczta GłównaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poczta Główna Czas przejazdu 2'
-
(Piotra Skargi) Przystanek - Galeria DominikańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Czas przejazdu 5'
-
(Peronowa) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 9'
-
(Ślężna) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 12'
-
(Petrusewicza) Przystanek - PetrusewiczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Petrusewicza Czas przejazdu 15'