121
Rozkład jazdy autobusu 121, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Szewczenki
Słupek: 29322
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 121
121
Kiełczowska (Cmentarz)
Zajezdnia Obornicka
-
Przystanek - Psie PoleSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole Czas przejazdu 4'
-
Przystanek - BrückneraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera Czas przejazdu 10'
-
Przystanek - GrudziądzkaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grudziądzka Czas przejazdu 12'
-
Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 14'
-
Przystanek - BerentaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Berenta Czas przejazdu 17'
-
Przystanek - PolaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola Czas przejazdu 23'