931 Rozkład jazdy autobusu 931, kierunek: Oleśniczka Przystanek Oleśniczka Słupek: 31920024 Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 931 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 931 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 931 931 Kierunek: Mulicka Oleśniczka Przystanek - Mulicka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Kiełczowska (Lzn) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) Przystanek - Poleska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska Przystanek - Kiełczowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska Przystanek - Żmudzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka Przystanek - Kiełczowska (Cmentarz) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Cmentarz) Przystanek - Kiełczów - Sosnowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Sosnowa Przystanek - Kiełczów - Biedronka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Biedronka Przystanek - Kiełczów - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wrocławska Przystanek - Kiełczów - Pętla/Wrocławska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Pętla/Wrocławska Przystanek - Kiełczów - Zgodna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Zgodna Przystanek - Śliwice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliwice Przystanek - Pietrzykowice NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pietrzykowice Przystanek - Brzezia Łąka - Cmentarz NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Cmentarz Przystanek - Brzezia Łąka - Wrocławska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Wrocławska Przystanek - Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Skrzy. Orzechowa Przystanek - Brzezia Łąka - Skrzy. Główna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brzezia Łąka - Skrzy. Główna Przystanek - Kątna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kątna Przystanek - Oleśniczka Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oleśniczka Wydrukuj rozkład linii nr 931 Odjazdy z tego przystanku 921 Pl. Grunwaldzki Raków - Skrzy. Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!