931
Rozkład jazdy autobusu 931, kierunek: Mulicka
Przystanek Oleśniczka
Słupek: 31920023
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 931
931
Oleśniczka
Mulicka
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Boczna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Boczna Czas przejazdu 15'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Mleczna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Mleczna Czas przejazdu 17'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Wrocławska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Wrocławska Czas przejazdu 18'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Biedronka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Biedronka Czas przejazdu 19'
-
(Wrocławska) Przystanek - Kiełczów - Ładna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczów - Ładna Czas przejazdu 20'
-
(Kiełczowska) Przystanek - Kiełczowska (Cmentarz)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Cmentarz) Czas przejazdu 24'
-
(Kiełczowska) Przystanek - Żmudzka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Żmudzka Czas przejazdu 25'
-
(Kiełczowska) Przystanek - Kiełczowska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska Czas przejazdu 26'
-
(Kiełczowska) Przystanek - Poleska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Poleska Czas przejazdu 27'
-
(Kiełczowska) Przystanek - Kiełczowska (Lzn)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kiełczowska (Lzn) Czas przejazdu 28'
-
(Krzywoustego) Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)
-
(ks. Mariana Stanety) Przystanek - MulickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mulicka Czas przejazdu 32'