113 Rozkład jazdy autobusu 113, kierunek: Krzyki Przystanek Krzyki Słupek: 11316 Ostatnia aktualizacja: 24.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 113 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 113 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 113 113 Kierunek: Dworzec Główny Krzyki Przystanek - Dworzec Główny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Przystanek - Dworzec Autobusowy Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Przystanek - Dyrekcyjna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dyrekcyjna Przystanek - Borowska (Aquapark) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Aquapark) Przystanek - Śliczna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Śliczna Przystanek - ROD Bajki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie ROD Bajki Przystanek - Działkowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Działkowa Przystanek - Borowska (Szpital) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Borowska (Szpital) Przystanek - Przystankowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przystankowa Przystanek - Wojszyce Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wojszyce Przystanek - Parafialna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Parafialna Przystanek - Oboźna Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oboźna Przystanek - Gałczyńskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gałczyńskiego Przystanek - Grota-Roweckiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grota-Roweckiego Przystanek - Kurpiów NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kurpiów Przystanek - Ołtaszyn Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ołtaszyn Przystanek - Strachowskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Strachowskiego Przystanek - Rondo Św. Ojca Pio Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Św. Ojca Pio Przystanek - Husarska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Husarska Przystanek - Partynice (Tor Wyścigów Konnych) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Partynice (Tor Wyścigów Konnych) Przystanek - Przyjaźni NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Przyjaźni Przystanek - Park Południowy NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Park Południowy Przystanek - Krzyki Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Krzyki Wydrukuj rozkład linii nr 113 Odjazdy z tego przystanku 112 Dworzec Główny Krzyki 612 Sucha Krzyki 913 Żórawina - Kościół Św. Trójcy Krzyki 913 Rzeplin - Pętla Krzyki 933 Zabrodzie - Pętla Krzyki Zobacz trasę i czasy przejazdów Ostatni przystanek. Koniec trasy!