121
Rozkład jazdy autobusu 121, kierunek: Zajezdnia Obornicka
Przystanek Kromera
Słupek: 24112
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 121
121
Kiełczowska (Cmentarz)
Zajezdnia Obornicka
-
Przystanek - BerentaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Berenta Czas przejazdu 3'
-
Przystanek - PolaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pola Czas przejazdu 9'