11
Rozkład jazdy tramwaju 11, kierunek: Oporów
Przystanek Kowale
Słupek: 24016
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 11
11
Kowale
Oporów
-
(Kwidzyńska) Przystanek - BocianiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bociania Czas przejazdu 1'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - GęsiaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gęsia Czas przejazdu 2'
-
(Kwidzyńska) Przystanek - KwidzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kwidzyńska Czas przejazdu 4'
-
(Toruńska) Przystanek - KętrzyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kętrzyńska Czas przejazdu 5'
-
(Toruńska) Przystanek - KromeraSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Czas przejazdu 7'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - Mosty WarszawskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Warszawskie Czas przejazdu 9'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - DaszyńskiegoSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Daszyńskiego Czas przejazdu 10'
-
(Jedności Narodowej) Przystanek - NowowiejskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Nowowiejska Czas przejazdu 12'
-
(Poniatowskiego) Przystanek - Jedności NarodowejSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Jedności Narodowej Czas przejazdu 14'
-
(Poniatowskiego) Przystanek - Na SzańcachSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Na Szańcach Czas przejazdu 15'
-
(pl. Bema) Przystanek - Pl. BemaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Bema Czas przejazdu 17'
-
(Piaskowa) Przystanek - Hala TargowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hala Targowa Czas przejazdu 19'
-
(św. Katarzyny) Przystanek - Pl. Nowy TargSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Nowy Targ Czas przejazdu 20'
-
(bł. Czesława) Przystanek - Galeria DominikańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Czas przejazdu 22'
-
(Kazimierza Wlk.) Przystanek - ŚwidnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świdnicka Czas przejazdu 24'
-
(Kazimierza Wlk.) Przystanek - ZamkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zamkowa Czas przejazdu 25'
-
(Krupnicza) Przystanek - Narodowe Forum MuzykiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Narodowe Forum Muzyki Czas przejazdu 27'
-
(Sądowa) Przystanek - Pl. LegionówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Legionów Czas przejazdu 29'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - KolejowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kolejowa Czas przejazdu 30'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - GrabiszyńskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska Czas przejazdu 31'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - PerecaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pereca Czas przejazdu 33'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - StalowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Stalowa Czas przejazdu 35'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Pl. SrebrnySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Srebrny Czas przejazdu 36'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Bzowa (Centrum Historii Zajezdnia)
-
(Grabiszyńska) Przystanek - HutmenSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hutmen Czas przejazdu 38'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - FiołkowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Fiołkowa Czas przejazdu 41'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz) Czas przejazdu 42'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz II)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz II) Czas przejazdu 43'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - OporówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oporów Czas przejazdu 45'