602
Rozkład jazdy autobusu 602, kierunek: Dworzec Główny (Stawowa)
Przystanek Kleczkowska
Słupek: 10706
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 602
602
Zajezdnia Obornicka
Dworzec Główny (Stawowa)
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. StrzeleckiSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 2'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 6'
-
(Pomorska) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 7'
-
(Pomorska) Przystanek - Mosty PomorskieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Pomorskie Czas przejazdu 8'
-
(Nowy Świat) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 10'
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - ŚwidnickaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Świdnicka Czas przejazdu 13'
-
(Piotra Skargi) Przystanek - Galeria DominikańskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Czas przejazdu 16'
-
(Piłsudskiego) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 22'
-
(Stawowa) Przystanek - Dworzec Główny (Stawowa)Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny (Stawowa) Czas przejazdu 26'