257
Rozkład jazdy autobusu 257, kierunek: Oporów
Przystanek Kleczkowska
Przystanek na życzenie
Słupek: 10706
Ostatnia aktualizacja:
Linia zmieniona
( 2 zmiany )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 257
257
Rędzin
Oporów
-
(Kurkowa) Przystanek - Pl. Strzelecki Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pl. Strzelecki Czas przejazdu 2'
-
(Dubois) Przystanek - PomorskaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 6'
-
(Pomorska) Przystanek - Pomorska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pomorska Czas przejazdu 7'
-
(Pomorska) Przystanek - Mosty Pomorskie Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mosty Pomorskie Czas przejazdu 8'
-
(Nowy Świat) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 10'
-
(Kazimierza Wielkiego) Przystanek - RynekSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rynek Czas przejazdu 12'
-
(Krupnicza) Przystanek - Narodowe Forum Muzyki Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Narodowe Forum Muzyki Czas przejazdu 13'
-
(Podwale) Przystanek - Renoma Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Renoma Czas przejazdu 15'
-
(Kołłątaja) Przystanek - Dworzec Główny Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 18'
-
(Peronowa) Przystanek - Dworzec GłównySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Główny Czas przejazdu 20'
-
(Ślężna) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 23'
-
(Gliniana) Przystanek - Dyrekcyjna Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dyrekcyjna Czas przejazdu 25'
-
(Petrusewicza) Przystanek - PetrusewiczaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Petrusewicza Czas przejazdu 26'
-
(Sucha) Przystanek - Dworzec AutobusowySprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dworzec Autobusowy Czas przejazdu 29'
-
(Swobodna) Przystanek - EPI Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie EPI Czas przejazdu 31'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Zaolziańska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zaolziańska Czas przejazdu 32'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Wielka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wielka Czas przejazdu 34'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Rondo Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Rondo Czas przejazdu 35'
-
(Powstańców Śląskich) Przystanek - Sztabowa Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Sztabowa Czas przejazdu 36'
-
(Hallera) Przystanek - Hallera Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Hallera Czas przejazdu 37'
-
(Hallera) Przystanek - Gajowicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Gajowicka Czas przejazdu 39'
-
(Hallera) Przystanek - Mielecka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mielecka Czas przejazdu 40'
-
(Hallera) Przystanek - Ojca Beyzyma Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ojca Beyzyma Czas przejazdu 42'
-
(Hallera) Przystanek - Aleja Pracy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Aleja Pracy Czas przejazdu 44'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz) Czas przejazdu 51'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - Grabiszyńska (Cmentarz II) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grabiszyńska (Cmentarz II) Czas przejazdu 52'
-
(Grabiszyńska) Przystanek - OporówSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Oporów Czas przejazdu 53'