Rozkład jazdy - W dni robocze
-
Godzina odjazdu4
-
Odjazd27 minut po godzinie 4
-
Odjazd57 minut po godzinie 4
-
Godzina odjazdu5
-
Odjazd27 minut po godzinie 5
-
Odjazd57 minut po godzinie 5
-
Godzina odjazdu6
-
Godzina odjazdu7
-
Godzina odjazdu8
-
Godzina odjazdu9
-
Godzina odjazdu10
-
Godzina odjazdu11
-
Godzina odjazdu12
-
Godzina odjazdu13
-
Godzina odjazdu14
-
Odjazd00 minut po godzinie 14
B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka
-
Odjazd20 minut po godzinie 14
K K - kurs do Kiełczówka przez Wilczyce, Stary Młyn
-
Odjazd40 minut po godzinie 14
R R - kurs skrócony do przyst. Kiełczów-pętla (Plac Jana Gdaka)
-
Godzina odjazdu15
-
Odjazd00 minut po godzinie 15
B B - kurs do Brzeziej Łąki przez Śliwice z pominięciem Kiełczówka
-
Odjazd20 minut po godzinie 15
K K - kurs do Kiełczówka przez Wilczyce, Stary Młyn
-
Odjazd40 minut po godzinie 15
R R - kurs skrócony do przyst. Kiełczów-pętla (Plac Jana Gdaka)
-
Godzina odjazdu16
-
Godzina odjazdu17
-
Godzina odjazdu18
-
Godzina odjazdu19
-
Odjazd21 minut po godzinie 19
-
Odjazd51 minut po godzinie 19
-
Godzina odjazdu20
-
Godzina odjazdu21
-
Godzina odjazdu22
-
Odjazd31 minut po godzinie 22