914 Rozkład jazdy autobusu 914, kierunek: Pruszowice Przystanek Kamień - Bursztynowa NŻ Przystanek na życzenie Słupek: 31918006 Ostatnia aktualizacja: 05.02.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 914 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 914 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Aktualny rozkład jazdy Od 30.03 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 914 914 Kierunek: Galeria Dominikańska Pruszowice Przystanek - Galeria Dominikańska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Przystanek - Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) Przystanek - Katedra Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Katedra Przystanek - Ogród Botaniczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ogród Botaniczny Przystanek - Wyszyńskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego Przystanek - Damrota Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Damrota Przystanek - Kromera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Przystanek - Kromera (Czajkowskiego) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera (Czajkowskiego) Przystanek - Grudziądzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grudziądzka Przystanek - Brücknera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera Przystanek - C.h. Korona Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie C.h. Korona Przystanek - Zielna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zielna Przystanek - Psie Pole Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Psie Pole (Stacja Kolejowa) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Stacja Kolejowa) Przystanek - Dobroszycka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dobroszycka Przystanek - Bierutowska 65 NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 65 Przystanek - Bierutowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska Przystanek - Bierutowska 75 NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 75 Przystanek - Bierutowska (Wiadukt) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska (Wiadukt) Przystanek - Mirków - Sportowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Sportowa Przystanek - Mirków - Jagiellońska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Jagiellońska Przystanek - Długołęka - Wiejska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Wiejska Przystanek - Długołęka - Kasztanowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kasztanowa Przystanek - Długołęka - Kościół NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Przystanek - Długołęka - Nowy Urząd NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Nowy Urząd Przystanek - Kamień - Bursztynowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Przystanek - Kamień - Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Czas przejazdu 2' Przystanek - Kamień - Diamentowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Diamentowa Czas przejazdu 4' Przystanek - Kamień - Diamentowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Diamentowa Czas przejazdu 5' Przystanek - Kamień - Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Czas przejazdu 7' Przystanek - Kamień - Bursztynowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Czas przejazdu 8' Przystanek - Długołęka - Nowy Urząd NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Nowy Urząd Czas przejazdu 10' Przystanek - Długołęka - Kościół NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Przystanek - Długołęka - Broniewskiego (Na Wys. Nr 11) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Broniewskiego (Na Wys. Nr 11) Przystanek - Długołęka - Parkowa/Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Parkowa/Skrzy. Przystanek - Szczodre - Trzebnicka (Na Wys. Nr 3A) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka (Na Wys. Nr 3A) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Przystanek - Szczodre - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Przystanek - Domaszczyn - Wrocławska Sklep NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Wrocławska Sklep Przystanek - Domaszczyn - Kościół Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Kościół Przystanek - Domaszczyn - Wrocławska Skrzyżowanie NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Wrocławska Skrzyżowanie Przystanek - Domaszczyn - Stawowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Stawowa Przystanek - Pruszowice Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pruszowice Wydrukuj rozkład linii nr 914 Odjazdy z tego przystanku 924 Galeria Dominikańska Stępin - Kościół 924 Galeria Dominikańska Borowa - Szkoła 941 Szczodre - Pętla Stadion Olimpijski Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Sobota Niedziela Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu21 Odjazd58 minut po godzinie 21 X X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów; Legenda X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 914 Rozkład jazdy - Sobota Godzina odjazdu12 Odjazd42 minut po godzinie 12 Godzina odjazdu13 Odjazd42 minut po godzinie 13 Godzina odjazdu14 Odjazd42 minut po godzinie 14 Godzina odjazdu15 Godzina odjazdu16 Odjazd12 minut po godzinie 16 Godzina odjazdu17 Godzina odjazdu18 Godzina odjazdu19 Godzina odjazdu20 Odjazd10 minut po godzinie 20 Godzina odjazdu21 Godzina odjazdu22 Odjazd07 minut po godzinie 22 X X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów; Legenda X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 914 Rozkład jazdy - Niedziela Godzina odjazdu16 Odjazd12 minut po godzinie 16 Godzina odjazdu17 Godzina odjazdu18 Godzina odjazdu19 Godzina odjazdu20 Odjazd10 minut po godzinie 20 Godzina odjazdu21 Godzina odjazdu22 Odjazd07 minut po godzinie 22 X X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów; Legenda X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 914